KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12746401
nr 1274 6401
Gouache
Wahlberg, kvinnohuvud, signerad, 24x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:23:24
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Gouache